Uber Sürücüleri Florya Han Oto Yıkama da Buluşuyor

UBER SÜRÜCÜLERİNE ÖZEL İÇ DIŞ OTO YIKAMA HİZMETİ 20 TL

     Bildiğiniz üzere Uber sürücüleri İstanbul içerisinde en sık Atatürk Havalimanı ve Aqua Florya AVM adreslerine gelmekte. Çoğu zaman Aqua Florya önünde uzun Uber araç kuyrukları yaşanmakta. Yolun sağ tarafında dizilmiş olan çeşitli VIP minibüslerden bu durum net bir şekilde anlaşılmakta. Yolu Florya – Yeşilköy tarafına düşen Uber sürücüleri müşterilerini beklerken Fly’inn AVM yanında bulunan “Han Oto Yıkama” bu durumu fırsata çevirmiş gibi görünüyor. Temmuz 2018’in başından beri Han Oto Yıkama Uber sürücüleri için bir kampanya başlattı. Uber araçlarına ve sürücülerine özel bu kampanya da iç+dış detaylı yıkama sadece 20 TL. Aqua Florya ve Yeşilköy Atatürk Havalimanı çevresinde bulunan, bekleme yapan araçlar için mükemmel bir hizmet. Yıkamaya girince uber sürücüleri kendilerine ayrılmış alanda minibüsleri yıkanırken çaylarını yudumlayıp yemeklerini yiyebiliyorlar.

Florya Han Oto Yıkama da İç+Dış yıkama yaptıran Uber aracı.

UBER SÜRÜCÜLERİ İÇİN ARAÇ TEMİZLİĞİNİN ÖNEMİ VE PUANLAMA SİSTEMİ

Uber bilindiği üzere sistemin alt yapısını ve güvenilirliğini puanlama sistemi ile koruyor. Hem sürücüler yolculara hemde yolcular sürücülere puan veriyor. VIP aracını temiz tutmayan Uber sürücüleri eksi puan alıyor. Eksi puan alan Uber sürücülerinin puan ortalaması düşüyor. Puan ortalaması düşen Uber sürücüleri gelen çağrıya en yakın araç olsa bile uzakta olan puanı yüksek sürücüleri ilk çağrılar gidiyor. Bu da Uber de ki puanlama sisteminin ne kadar başarılı olduğunu gösteriyor. Uber işi yapan şöför arkadaşlar vip araçlarını her zaman temiz tutmalı ve puanını yüksek seviyelerden aşağıya getirmemeye gayret göstermelilerdir. Lakin sürücüler için ne kadar puan o kadar iş demek Uber de.

Araç kokusu ve Temizlik seçeneği ile yolcular Uber Sürücülerine kötü puan veriyor.

UBER ARAÇLARI NASIL YIKANIYOR ?

Uber aracı araç yıkama platformuna giriş yapar.  Sürücü bekleme alanına alınır. Bekleme alanı minibüsün yıkandığı alanın hemen yanındadır. Sürücüye çay veya kahve ikram edilir. Anlaşmalı restoranlardan istenildiği takdirde yemek sipariş edilir (Anlaşmalı Restoranların Yemek Fiyatları). Uber sürücüsü aracı yıkanırken yemeğini yer, çayını kahvesini içer aracının temizlenmesini izler. Uber sürücüleri yıkama işlemi başlamadan önce Han Oto Yıkama görevlilerine araçlarının ekstra özen gösterilmesi gereken yerleri gösterir. Han Oto Yıkama görevlileri bu noktalara daha fazla dikkat eder. Sonuçta herkes kendi aracının kirli yerlerini çok daha iyi bilir. Yıkama bandına alınan Uber aracına elektrik süpürgesi ile ilk müdahale yapılır. Aracın sürücü konsolu ve yolcu alanı itina ile çekilir. Bu işlem bittikten sonra araç tazyikli su ile yıkanır ve aracın üzerinde ki kir yumuşatılır. Aracın jantlarına yağlı paslı zeminlerde kullanan ekstra güçlü kir sökücü sıkılır. Elektrik süpürgesi ile aracın içini bitiren eleman torpido aksamları ile süngerle silinmesi gereken sert zeminleri temizler. Araç üzerine yıkama köpüğü sıkılır. Kirin duruma göre araç kaportası üzerinden sünger ile geçilir. 3 dakika köpüğün kir üzerinde çözülmesi beklenir. Bu işlemden sonra araç tazyikli su ile yıkanır. Araç kurutma bandına alınır. Aracın kaportası ayrı bezle ayrı bir eleman tarafından silinirken aracın camları özel güderi cam bezi ile ayrı bir eleman tarafından özenle silinir. Han Oto Yıkama en çok araç yıkamada camlara önem gösterir. İç yıkaması ve dış kaportası biten araç cam silinme işleminden sonra kalite kontrol noktasına alınır. Kalite kontrol noktasına alınan araçlarda kapı içlerine, koltuk kafalıklarına, koltuklara, döşemelere, araç içerisinde bulunan sökülüp takılabilir halıya, aynalara, camlara, tazyikli hava sıkılır. Araç yıkamadan sonra oluşabilecek su sızıntıları önlenir. Şöför mahali ile yolcu mahali son kontrollerden geçer. Araç sahibine teslim edilir. Ücret ise başlıkta belirttiğimiz gibi sadece 20 TL’dir.

FLORYA HAN OTO YIKAMA KONUMU İÇİN TIKLAYINIZ.

 

Florya Han Oto Yıkama, Şenlikköy mahallesi Çatal sokak no: 2/8 Bakırköy İstanbul adresinde hizmet vermektedir. Adres tarifi kısaca Fly’inn AVM yanıdır. Han Oto Yıkama aynı zamanda yedieminli bir otoparktır. Kanun ve yürürlükteki yasalar hakkında görevliler size net bilgi verebilir. Uber sürücülerinin bölgede ki buluşma noktasıdır.

Saygıdeğer Uber Sürücüleri ve Uber Sürücü adayları lütfen Han Oto Yıkama hakkında istek, tebrik ve yorumlarınızı konu altından belirtiniz.

“Uber Sürücüleri Florya Han Oto Yıkama da Buluşuyor” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir